Zawody strzeleckie – 27.11.2012r.

Dnia 27.11.2012 r. odbyły się Zawody Strzeleckie organizowane przez WTZ Proszówki działające przy stowarzyszeniu „Amicis Hominis” Bocheńskiej Spółdzielni Inwalidów a także Dyrekcję I liceum ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni, Starostwa Powiatowego i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bochni.
Zawody odbyły się o godz. 9.45 w piwnicach budynku Strzelnicy Sportowej I LO w Bochni. Po oficjalnym otwarciu przez Kierownika WTZ Edwarda Firka, przystąpiono do strzeleckiej rywalizacji z uczestnikami zaproszonych Warsztatów: WTZ Siołkowa, WTZ Łyszkowice, WTZ Nowy Sącz, WTZ Łapanów, WTZ Proszówki i WTZ Zawada Uszewska.
Naszą drużynę reprezentowali: Szymon Nieć, Paweł Gołąb, Jacek Grząbel, Krzysztof Rachwalski, Dominik Skwarło.
Wszyscy zawodnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności w strzelaniu z odległości 10 m z dziesięcioma strzałami do wykonania. W kwalifikacji indywidualnej nasi uczestnicy zdobyli wysokie miejsca na podium. Paweł Gołąb zajął II miejsce, III miejsce zdobył Szymon Nieć.
W kwalifikacji drużynowej nasza drużyna zajęła III miejsce.
Po zakończonych zmaganiach wszyscy zaproszeni goście mogli się posilić i wziąć udział wspólnej zabawie. Wszystkie przybyłe drużyny otrzymały nagrody, a zawodnicy otrzymali indywidualne upominki.