Jesienna Spartakiada Osób Niepełnosprawnych w Stróżach – 16.09.2011r.

W Piątek dnia 16.09.2011 odbyła się Jesienna Spartakiada Osób Niepełnosprawnych w Stróżach. Tym razem odbyła się na obiektach sportowych klubu Kolejarz, organizatorami rozgrywek sportowych byli Fundacja Osób Niepełnosprawnych w Stróżach, kierownik, pracownicy i wychowankowie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Stróżach. Wśród zaproszonych gości do rywalizacji w zawodach byli zaproszone drużyny z Warsztatów Terapii Zajęciowej z Krakowa, Bochni, Zawady Uszewskiej, Lipnicy Wielkiej, Siołkowej , Stróż, Łapanowa, Lipinek, Biecza, Gorlice, „mada” Nowy Sącz., Tarnowa.
Organizatorzy spotkania zadbali o to by każdy z uczestników mógł sprawdzić swoje umiejętności. Jak co roku tak i tym razem emocji nie brakowało. W konkurencjach indywidualnych wpisane zostało: grzybolanie, strzał na bramkę, skoki w dal oraz rzut do celu, przeciąganie liny, tor przeszkód. W indywidualnych konkurencjach nasi uczestnicy zdobyli wysokie miejsca na podium, Anna Klimek zajeła I miejsce w konkurencji Grzybalanie a także I miejsce w konkurencji strzał na bramkę. Z kolei III miejsce zajął Daniel Wągroda w strzale do tarczy.
Podczas rozgrywanych konkurencji uczestnicy z wielkim zaangażowaniem i chęcią walczyli o jak najlepsze wyniki. W tych zmaganiach pomagała aplauzem publiczność zebrana na trybunach. Po zakończonych zmaganiach sportowych przyszedł czas na wręczenie pucharów i medali. Oficjalnego wręczenia nagród dokonał senator Stanisław Kogut.