GAUDIUM – 4.10.2007r.

4 października 2007r. uczestnicy oraz kadra WTZ uczestniczyła w Krakowskich Spotkaniach Artystycznych GAUDIUM. Podczas tegorocznych Spotkań Artystycznych GAUDIUM ET SPES w Nowohuckim Centrum Kultury nasi aktorzy przedstawili program słowno – muzyczny z elementami gry aktorskiej pt. „Samarytanin”. Po części konkursowej ogłoszono wyniki nagrody publiczności i dla
nas ogromna radość i niespodzianka gdyż publiczność zdecydowała że nasz program jest najładniejszy i otrzymaliśmy śliczną Gaudynkę – pluszowe słoneczko.
Jest to dla nas duże wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy. W nagrodzonym programie scenicznym wystąpili: Joanna Kulas, Katarzyna Cicha, Barbara Kargol, Maria Papież, Marta Mach, Anna Klimek, Andrzej Figiel, Paweł Gołąb, Jacek Niemiec, Mirosław Mazurkiewicz, i Janusz Widłak.
Następnie udaliśmy się na pyszny obiad a po nim na konkurs tańca. Po raz pierwszy w tym roku wzięliśmy udział w konkursie tańca. Do samby przygotowali się: Maria Papież i Jacek Niemiec, a do rumby Iwona Pizdor i Jacek Niemiec. Nasi tancerze mimo tak krótkiego czasu do przygotowania dali piękny pokaz i dostali się do finałowej ósemki co szczególnie zasługuje na uznanie.