W dniu 12.12.2025r. grupa uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej wzięła udział w wycieczce do kina Planeta w Brzesku. Celem wyjazdu był udział w seansie filmowym pt. „Uwierz w Mikołaja 2” oraz integracja uczestników, rozwijanie umiejętności społecznych i kulturalnych form spędzania czasu wolnego.
Wyjazd odbył się zgodnie z planem, pod opieką instruktorów terapii zajęciowej. Przed rozpoczęciem seansu każdy z uczestników zestaw przekąsek w postaci popcornu oraz napój Pepsi.
Film „Uwierz w Mikołaja 2” spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Uczestnicy z zainteresowaniem śledzili losy bohaterów, a świąteczna atmosfera filmu wywołała wiele pozytywnych emocji, wzruszeń i radości.
Po zakończeniu projekcji uczestnicy dzielili się swoimi wrażeniami i opiniami na temat filmu. Wyjazd sprzyjał integracji grupy, wzmacniał relacje społeczne oraz przyczynił się do podniesienia samooceny i samodzielności uczestników.
Wycieczka do kina została uznana za bardzo udaną i wartościową formę aktywizacji społeczno-kulturalnej uczestników WTZ. Wszyscy wrócili w dobrych nastrojach, bogatsi o nowe doświadczenia i pozytywne przeżycia.





























