Wycieczka do kina 21.12.2023

21.12.2023 wybraliśmy się wraz z uczestnikami naszego warsztatu do kina Planeta w Brzesku na seans pt” Uwierz w Mikołaja”.

Kina są jak magiczne bramy do innego świata, więc dla uczestników to był moment pełen oczekiwań i radości. Wszyscy z zapałem wybierali ulubione przekąski, a potem wspólnie ruszyli do sali kinowej.

Siedzenie w wygodnych fotelach kinowych z kubkiem ulubionego napoju było czymś, czego wszyscy bardzo potrzebowali. To było ich czas na relaks i oderwanie się od codziennych trosk. Już samo czucie atmosfery kinowej, oczekiwanie na rozpoczęcie filmu, budziło ekscytację wśród uczestników.

Gdy światła zgasły, a na ekranie rozpoczęła się projekcja filmu, cała grupa była pogrążona w historii. Śmiech, westchnienia i emocje towarzyszyły im przez cały seans. Było coś niesamowitego w tym, jak film potrafił ich pochłonąć i przenieść do innego świata na chwilę, pozwalając zapomnieć o codziennych trudnościach.

Po zakończeniu filmu atmosfera wśród uczestników była pełna entuzjazmu. Wspólnie dyskutowali o ulubionych scenach, bohaterach i przesłaniach filmowych. To było nie tylko wyjście do kina, ale też szansa na integrację, dzielenie się emocjami i przeżyciami.