Spotkanie opłatkowe – 12.01.2011r.

W środę 12 stycznia 2011r. już po raz kolejny odbyło się spotkanie opłatkowe organizowane przez kierownika i kadrę WTZ. Wśród gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością byli: Sławomir Paterek- wójt Gminy Gnojnik, Andrzej Potępa- starosta powiatu brzeskiego, Ryszard Ożóg- vice starosta powiatu brzeskiego, Edward Czesak- poseł na Sejm RP, Ryszard Robak- prezes straży pożarnej w Zawadzie Uszewskiej, Kruś Sabina- sołtys wsi Zawada Uszewska, Krystyna Jaroszek- radna Gminy Gnojnik, Ewa Cierniak-Lambert- Prezes Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń”, Stanisław Lambert- dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Brzesku oraz rodzice naszych podopiecznych.
Na wstępnie kierownik warsztatów, pan Marian Piech, przywitał wszystkich zebranych gości. Usłyszeliśmy również kilka dobrych słów skierowanych w naszą stronę. Przemawiała pani Prezes Ewa Cierniak-Lambert, wójt Gminy Gnojnik Sławomir Paterek oraz starosta powiatu brzeskiego Andrzej Potępa. Pani Magdalena zatroszczyła się o poczęstunek dla wszystkich przybyłych gości.
Potem przyszła kolej na występy naszych aktorów. Do chóru anielskiego należeli: Joanna, Marta, Renata, Maria, Elżbieta, Alicja, Tadeusz, Janusz, Paweł, Przemysław. W rolę Maryi wcieliła się Małgorzata, w rolę Józefa- Daniel, a Jacek był narratorem. Wykonali oni wesołe kolędy, przy których nie jeden pewnie potańczyłby z występującymi. Widać było, że zarówno goście jak i uczestnicy byli zadowoleni z występów. Dużo radości sprawił kosz pełen rozmaitych cukierków. Po występach przyszedł czas na składanie sobie życzeń i dzielenie się opłatkiem. Szczere życzenia sprawiły, że u nie jednej osoby zakręciła się łza w oku. Niestety spotkanie pełne emocji dobiegło końca.