Grillowanie w Łyszkowicach

Dnia 08.05.2024 mieliśmy przyjemność być gośćmi Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz Domu Pomocy Społecznej w Łyszkowicach na ich integracyjnym grillowaniu. Ośrodki serdecznie nas przyjęły, tworząc atmosferę pełną ciepła i gościnności. Oprócz naszej jednostki w majowym grilowaniu wzięli udział pracownicy i uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Proszówkach oraz Zespółu Placówek Caritas w Proszowicach.

Po pysznym posiłku nadszedł czas na zabawę. Muzyka wypełniła ogród, a organizatorzy i wszyscy goście włączyli się w taniec z entuzjazmem i radością, niezależnie od swoich umiejętności. To był czas, kiedy wszelkie bariery zniknęły, a tylko radość i przyjaźń pozostały. Integracja odbywała się naturalnie, a każdy mógł poczuć się częścią tego wyjątkowego wydarzenia.

Dziękujemy WTZ oraz DPS w Łyszkowicach za zaproszenie i wspaniałe przyjęcie. Wasza otwartość i serdeczność sprawiły, że ten dzień był niezapomniany. Jesteśmy wdzięczni za możliwość spędzenia tego czasu razem z Wami, celebrując nie tylko smaki grillowanej uczty, ale również siłę wspólnej integracji i przyjaźni.