Bal Karnawałowy w Nowym Wiśniczu – 30.01.2019r.

Dnia 30. 01. 2019 r. już po raz kolejny dzięki gościnności Państwa Kołodziejczyków w Restauracji Panorama  w Nowym Wiśniczu zorganizowany został bal karnawałowy dla osób niepełnosprawnych z różnych ośrodków małopolski od Stróż k/ Gorlic, po Łyszkowice k/Proszowic  (łącznie 13 placówek, w tym Dom Dziecka i SOSW z Bochni).

Koordynatorem i współorganizatorem spotkania różnych środowisk osób niepełnosprawnych byli: Stowarzyszenie na Rzecz Osób Specjalnej Troski „Amicus Hominis” oraz Warsztat Terapii Zajęciowej z Proszówek.

Bal rozpoczął się od uroczystej Gali wręczenia statuetek i wyróżnień za pracę społeczną, charytatywną i samorządową na rzecz osób niepełnosprawnych.

Po zakończeniu Gali rozpoczął się bal karnawałowy dla wszystkich zaproszonych gości, nie zabrakło dobrej muzyki z najnowszymi przebojami, wyśmienitej kuchni i suto zastawionych stołów, profesjonalnej, życzliwej obsługi i świetnej zabawy, oraz poczucia, że uczestniczymy nie tylko  w bardzo fajnej imprezie, ale także w spotkaniu prawdziwych przyjaciół.