65/XXI ZINTEGROWANA ZIMOWA SPARTAKIADA O MEMORIAŁ ROMANA STRAMKI I ZBIGNIEWA KMIECIA W PTASZKOWEJ 2020

Dnia 15.02.2020 r. odbyła się 65/XXI Zimowa Spartakiada o „ Memoriał Romana Stramki i Zbigniewa Kmiecia” w miejscowości Ptaszkowa w której już piętnasty raz uczestniczył nasz warsztat z Zawady Uszewskiej. W Spartakiadzie brały udział Warsztaty z 14 placówek w tym i nasz WTZ Zawada Uszewska w składzie: Maria Płóńska, Sylwia Cybulska, Renata Sosnowska, Alicja Piech, Bogdan Kazek, Paweł Gołąb, Daniel Wągroda, Janusz Widlak, Piotr Put.

Po przybyciu na miejsce do Ośrodka Sportów Zimowych W Ptaszkowej nastąpiło przywitanie przybyłych zawodników z poszczególnych Warsztatów i zaproszonych gości z Powiatu Nowosądeckiego. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonała Marta Mordarska Radna Województwa Małopolskiego . Spartakiada rozpoczęła się o godz. 10.00.

Nadszedł czas rywalizacji. W konkurencjach indywidualnych dziewcząt w rzucie do bałwanka uzyskała drugie miejsce Maria Płońska a także drugie miejsce w konkurencji indywidualnej chłopców uzyskał Bogdan Kazek.

Po przeprowadzonych konkurencjach i ostrej rywalizacji nastąpiło ogłoszenie wyników, a następnie uroczyste wręczenie nagród i medali.

Rozgrywką towarzyszył jak zwykle duch zdrowej rywalizacji, wszyscy byli zadowoleni z osiągniętych przez siebie wyników.