59/XV Zimowa Spartakiada w Ptaszkowej – 22.02.2014

Dnia 22.02.2014 r. odbyła się 59/XV Zimowa Spartakiada o „Memoriał Romana Stramki i Zbigniewa Kmiecia” w miejscowości Ptaszkowa w której już dziewiąty raz uczestniczył nasz warsztat z Zawady Uszewskiej. W Spartakiadzie brały udział Warsztaty z 19 placówek w tym i nasz WTZ Zawada Uszewska w składzie: Anna Klimek, Renata Sosnowska, Maria Papież, Szymon Nieć, Paweł Gołąb, Daniel Wągroda, Janusz Widlak, Jacek Niemiec.
Po przybyciu na miejsce do Ośrodka Sportów Zimowych W Ptaszkowej nastąpiło przywitanie przybyłych zawodników z poszczególnych Warsztatów i zaproszonych gości z Powiatu Nowosądeckiego. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonała wójt Gminy Grybów Piotr Krok. Spartakiada rozpoczęła się zgodnie z harmonogramem o godz. 10.00 na stadionie sportowym w Ptaszkowej.
Nadszedł czas rywalizacji, w konkurencjach indywidualnych dziewcząt w strzale do bramki uzyskaliśmy pierwsze, drugie i trzecie miejsce które zdobyły Renata Sosnowska, Anna Klimek, Maria Papież.
Po przeprowadzonych konkurencjach i ostrej rywalizacji nastąpiło ogłoszenie wyników, a następnie uroczyste wręczenie nagród i medali.
Rozgrywką towarzyszył jak zwykle duch zdrowej rywalizacji, wszyscy byli zadowoleni z osiągniętych przez siebie wyników.