53 Zintegrowana Zimowa Spartakiada w Ptaszkowej – 16.02.2008r.

Dnia 16.02.2008r. uczestnicy oraz kadra z WTZ Zawada Uszewska brali udział w wyjeździe do Ptaszkowej gdzie odbyła się 53 Zintegrowana Zimowa Spartakiada. Po przybyciu do ośrodka sportów zimowych w Ptaszkowej natopiło przywitanie wszystkich gości z Polski oraz Francji i oficjalnie ogłoszenie otwarcia Spartakiady oraz zapalenie znicza.
Następnie zaproszono opiekunów oraz młodzież z przybyłych 20 warsztatów do udziału w konkurencjach które przygotowano dla uczestników na hali sportowej w szkole .
Uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności w konkurencjach. Jako pierwsze rozpoczęto kręgle chłopców, kolejno dziewczyny. Następie rzut woreczkiem do bałwanków , dziewczęta i chłopcy, Na koniec rozegrano konkurencje drużynowe – rzut piłką do kosza.
Nasi zawodnicy jak zwykle pokazali na co ich stać, gdyż Janusz Widlak uzyskał I miejsce do rzutu do bałwanka , a Renata Sosnowska wywalczyła II miejsce w tej konkurencji . Świetnie spisała się także Violetta Kukla która zdobyła III miejsce w kręglach . Po zakończonych konkurencjach ogłoszono wyniki i wręczono dyplomy zwycięzcom.