Zawody wędkarskie „Trzy stawy” – 21.06.2017

Zawody wędkarskie „Trzy stawy”
W dniu 21.06.2017 r. na łowisku „Trzy Stawy” w Brzesku zostały rozegrane X Zawody Wędkarskie Osób Niepełnosprawnych. Organizatorem było Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy „Nadzieja” w Brzesku przy współpracy z Kołem Polskiego Związku Wędkarskiego (Okręg PZW Tarnów – Miasto Brzesko) oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Brzesku.
Do rywalizacji przystąpili podopieczni z ŚDS z Muchówki, ŚDS z Żegociny, ŚDS z Bochni, ŚDS z Ujanowic, WTZ z Zawady Uszewskiej, WTZ z Nowego Sącza „MADA” oraz ŚDS w Brzesku.
Rozlosowane zostały stanowiska łowieckie i każda drużyna rozpoczęła rywalizację w łowieniu ryb. Atmosfera spotkania sprzyjała integracji osób niepełnosprawnych gdzie wszyscy przeżywali radość z współzawodnictwa wędkarskiego.
Wręczenia nagród dokonała Pani dyrektor ŚDS w Brzesku – Jolanta Piech wraz z – V-ce Prezesem Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy „Nadzieja” Panem Markiem Trybalskim, Prezesem KPZW w Brzesku Panem Kazimierzem Mruczek.
Nasi zawodnicy zajęli I miejsce drużynowo, II – ŚDS Brzesko, III – ŚDS Ujanowice.
Dyplom dla najlepszego wędkarza zawodów odebrał nasz zawodnik – Paweł Gołąb.