Zawody osób niepełnosprawnych w kręglach klasycznych – 29.01.2015

Dnia 29.01.2015 r. odbyły się zawody osób niepełnosprawnych w kręglach klasycznych, których gospodarzem były Warsztaty Terapii Zajęciowej z Dąbrowy Tarnowskiej i Stowarzyszanie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Pomocna Dłoń” z Dąbrowy Tarnowskiej. Miejscem turnieju był budynek Lewiatan na ul. Piłsudskiego 3 w Dąbrowie Tarnowskiej.
Do rywalizacji przystąpiło pięć placówek z Małopolski, były to: WTZ Dąbrowa Tarnowska, WTZ Dębica, WTZ Bobrowa Wola, WTZ Tarnów, WTZ Połaniec, WTZ Zawada Uszewska.
Zawody rozpoczęły się o godziny 10.00, uroczyście otwarła zawody dokonał kierownik WTZ Dąbrowa T. Ryszard Micek. Uczestnicy przystępowali do gry w ustalonej kolejności na czterech torach kręglarskich, oddając 10 serii po 2 rzuty. Uczestników charakteryzował różny stopień przygotowania. Zawody przebiegały płynnie i bezproblemowo. Uczestnicy byli podzieleni na drużyny, w rywalizacji chłopców i dziewcząt. W Klasyfikacji drużynowej otrzymaliśmy trzecie miejsce w kategorii indywidualnej chłopców, Szymon Nieć także uzyskał trzecie miejsce. Po uroczystym rozdaniu nagród i dyplomów, wszyscy uczestnicy wraz z opiekunami zostali zaproszeni na wspólny obiad. O godzinie 13.00 oficjalnie zostały zakończone zawody.