Zabawa walentynkowa – 14.02.2012r.

Dnia 14 lutego w naszych warsztatach, odbyła się zabawa walentynkowa. Zaproszeni zostali uczestnicy z Warsztatu Terapii Zajęciowej z Proszówek, Warsztatu Terapii Zajęciowej z Nowego Sącza oraz uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Brzesku.
Nasze Warsztaty na tę okoliczność były pięknie przystrojone w serduszka, a sala do tańczenia była profesjonalnie oświetlona i nagłośniona.
Imprezę uroczyście rozpoczął kierownik Marian Piech witając gości, oraz zachęcając do wspólnej zabawy.
Atmosfera panowała bardzo gorąca. W trakcie zabawy nie było osoby, która by siedziała albo podpierała ściany, wszyscy tańczyli od początku do końca imprezy. Stoły uginały się przekąsek które serwowała pracownia gospodarstwa domowego. Wielkie podziękowania należą się również rodzicom naszych uczestników którzy na tę okazje upiekli ciasta.
Wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani gorącym bigosem, który dodał każdemu siły do dalszej zabawy. Wszyscy bawili się wyśmienicie, co można było zauważyć po szczęśliwych twarzach.
Niestety „wszystko co dobre szybko się kończy” w tym przypadku powiedzenie ma bezsprzeczne odzwierciedlenie-każdy chociaż zmęczony żałował, że trzeba się już żegnać. Mamy nadzieję, że to jeszcze nie koniec balów karnawałowych i że będzie nam dane spotkać się znowu w tak wybornym gronie.