Spotkanie opłatkowe 12.01.2015

Dnia 12.01.2015 odbyło się na naszych Warsztatach spotkanie opłatkowe. Już do tradycji należy, że po Nowym Roku do naszej placówki zjeżdżają się goście aby wspólnie kolędować. W tym roku swoją obecnością zaszczyciła nas spora grupa rodziców, oraz przedstawiciele samorządowi i wojewódzcy: Starosta Powiatu Brzeskiego Andrzej Potępa, w-ce Starosta Ryszard Ożóg, Radni Sejmiku Małopolskiego: Adam Kwaśniak, Józefa Szczurek Żelazko, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Stanisław Lambert wraz z zastępcą Magdaleną Twaróg, Prezes Stowarzyszenia Pomocna Dłoń Ewa Cierniak-Lambert, duszpasterz osób niepełnosprawnych w Brzesku ks. Józef Waśko, Wójt Gminy Gnojnik Sławomir Paterek, sołtys Zawady Uszewskiej Jan Robak, radna Gminy Gnojnik Krystyna Jaroszek.
Pani Prezes Ewa Cierniak Lambert oficjalnie przywitała wszystkich przybyłych gości, następnie głos zabrali starosta, radni oraz kierownik warsztatów Marian Piech. Następnie wystąpiła nasza grupa teatralna, z krótką inscenizacją liryczną. Były i wzruszające wiersze i wszystkim znane kolędy. Aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.
Aby tradycji stało się zadość, był i biały opłatek którym się przełamując, życzyliśmy sobie nawzajem szczęśliwego Nowego Roku. Odbył się również uroczysty obiad- był i barszcz z uszkami i ryba i ciasto.
Spotkanie tak uroczyste, było również okazją do wspólnych rozmów.
W tak miłej atmosferze przebiegło kolejne wspólne spotkanie opłatkowe.