57 Zimowa Spartakiada o ” Memoriał Romana Stramki i Zbigniewa Kmiecia”

Dnia 11.02.2012 r. odbyła się 57 Zimowa Spartakiada o ” Memoriał Romana Stramki i Zbigniewa Kmiecia” w miejscowości Ptaszkowa w której już Siódmy raz uczestniczył nasz warsztat z Zawady Uszewskiej. W Spartakiadzie brały udział Warsztaty z 14 placówek w tym i nasz WTZ Zawada Uszewska w składzie: Anna Klimek, Renata Sosnowska, Alicja Piech, Joanna Kulas, Szymon Nieć, Paweł Gołąb, Daniel Wągroda, Janusz Widlak. Jacek Niemiec.
Po przybyciu na miejsce do Ośrodka Sportów Zimowych W Ptaszkowej nastąpiło przywitanie przybyłych zawodników z poszczególnych Warsztatów i zaproszonych gości z Francji. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonała wójt Gminy Grybów Piotr Krok po przez zapalenie znicza Zawodów. Ze względu na niską temperaturę powietrza rozgrywki sportowe rozpoczęły się na hali sportowej o godz. 11.00. Nadszedł czas rywalizacji, w konkurencji drużynowej rzuty do kosza zdobyliśmy czwarte miejsce kolejny medal zdobyliśmy w konkurencji indywidualnej pierwsze miejsce uzyskał Paweł Gołąb w rzucie do bałwana.
Po przeprowadzonych konkurencjach i ostrej rywalizacji nastąpiło ogłoszenie wyników, a następnie uroczyste wręczenie nagród i medali. Rozgrywką towarzyszył jak zwykle duch zdrowej rywalizacji, wszyscy byli zadowoleni z osiągniętych przez siebie wyników.